12 January 2009

Týždeň 10 - 5-12.1

Po nedeľnom extempore som v podnelok lietal po servisoch a poisťovniach, v utorok som bol doma s holkami nech si Lubka oddychne.
V stredu večer pomalých 5km po sazneženej kolonáde. Vo štvrtok beh z práce, -4C, pomaly, pod 50min, ale zabudol som FR305, takže tepy neviem, dosť ma to zničilo, ale skor to bolo tým snehom.
V piatok bolo -8C, ale skusil som, zase z práce. Bolo to nadmieru príjemné, predĺžil som beh na 10km, trošku nad hodinu.
V sobotu ráno montovali rolety, takže som ich bol pustiť dnu, trošku som poupratoval, a kým boli hotoví, stihol som zabehnúť 14km, vzhľadom k tomu že bolo -10, som viacej nešiel.
V nedeľu večer som sa len v rámci nabiehania kilometrov donútil zabehnúť niečo cez 5km, zima bola ukrutná, všetky akrálne orgány mi skoro umrzli. A to teplomer ukazoval tiež -10 a pritom v sobotu sa mi bežalo (relatívne) v pohode.
Inak zabrznuté Labe je krásne, škoda že ešte nemrzne dosť aby sa dalo brusliť. A zistil som že behať sa dá aj v takýchto mrazoch, aj keď len pomaly.

Oblečenie - skúsil som nasadiť štvrtú vrstvu (2x Moira, tenké Nike a šuštáčka), asi je to rozumnejšie. Nohy mám len v elasťákoch, čo mi úplne stačí, ani kolená nebolia, len mi občas mrzne "orgán" - asi na pohodlí nepridá ani tá sieťovina z Moiry. Asi skúsim pridať niečo navrch.

Celkovo 42km za týždeň, ale zas nebolo ani plavčo ani kolo. Na tie mrazy celkovo dobrý pocit, nezmrzeol som, neprechladol som, ale na 200km za január mám čo robiť. No hlavne že sa v nedeľu nikomu nič nestalo.

No comments:

Post a Comment